Regeneracja Common Rail

Profesjonalna naprawa

Oferujemy regenerację i naprawę:

  • Wtryskiwaczy CommonRail: BOSCH, DELPHI, DENSO, SIEMENS
  • Wtryski 1 – sprężynowe, stopniowe(PLD) – wtryskiwacze jednosprężynowe każdego producenta do samochodów osobowych oraz pompy jednostkowe PLD z samochodów ciężarowych RENAULT, DAF, MERCEDES, LIEBHERR itp.
  • Wtryski 2-sprężynowe
  • Pompowtryskiwacze, pompowtryski do samochodów osobowych z silnikami: TDCI, CDI, HDI, DCI, TDI, JTD, CDTi, i-CTDi, CTDi, MultiJet, CRDi, D-4D, CiTD, CRD, DI-D itd. Samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn rolniczych, pojazdów użytkowych, ciągników i innych: Renault Premium, Midlum, Magnum, Master, Mascott, Kamaz, Iveco Deily, EuroCargo, Man TGA, TGX, TGL, TGS, TG, D20, DAF, Lublin, Autosan, Fiat Ducato itd.
  • Wtryskiwacze benzynowe

Regeneracja Common Rail – cennik

Comon rail to jeden z najpopularniejszych systemów w dieslach samochodów osobowych. Jest to jeden z elementów silników wysokoprężnych, który powstał na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. Ten, jak wiele innych elementów samochodu, może ulec awarii, która nie musi okazać się bardzo kosztowna. Jeżeli poszukują Państwo informacji o cenach regeneracji common rail, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, starając się dopasować najkorzystniejszą ofertę cenową.