Naprawa pompowtryskiwaczy

Profesjonalny serwis

Nasz serwis zajmuje się profesjonalną i kompleksową regeneracją i naprawą:

  • Pomp wtryskowych do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, ciągników rolniczych (Opel, BMW, Audi, Ford, Man, Rover, John Dire, Nissan)
  • Pompy CR (CommonRail) Bosch (CP1, CP2, CP3), Delphi, Zexel (osobowe, dostawcze, ciężarowe)
  • Pomp Ve EDC do samochodów osobowych i dostawczych (VW TDi, BMW, Mercedes, Renault)
  • Pomp wtryskowych do maszyn użytkowych i rolniczych (JCB, WSK, Perkins, Hatz, Ursus, Zetor, KHD)
  • Pomp rzędowych typu P, PEDC, PEDCK, RE30, 36 do samochodów ciężarowych, autobusów (Man, Scania, Renault, Mercedes, Volvo, Daf)
  • Pomp PLD
  • Pomp Wola, Hensel 16 HNA, L’orange do lokomotyw i kutrów

Proces naprawy przebiega w dwóch etapach

Etap 1 polega na wymianie części. Urządzenie zostaje rozebrane, umyte oraz zweryfikowane pod kątem jego stanu. Określamy jego powód usterki, co pozwala wybrać elementy wymagające wymiany. Każda część, jakiej używamy jest oryginalna i pochodzi od sprawdzonych producentów, co daje gwarancję maksymalnej żywotności urządzenia. Poza wymianą części, wymieniamy również wszystkie uszczelnienia.
W etapie drugim zajmujemy się regulacją oraz niezbędnymi testami. Pozwala to na eliminację ewentualnych błędów oraz zapewnienie najwyższej jakości usług.

Naprawa pompowtryskiwaczy – cena

Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Oferujemy konkurencyjne ceny napraw pompowtryskiwaczy, które są ustalane indywidualnie z każdym Klientem. Działamy na terenie miasta Mielec, obsługujemy firmy z całej Polski, a wszystkie nasze naprawy objęte są 12-miesięczną gwarancją, bez limitów kilometrów. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do kontaktu.