Regeneracja pomp wtryskowych Siemens

Regenerujemy pompy Siemens

Siemens należy do grona najpopularniejszych firm produkujących pompy wtryskowe do aut osobowych, dostawczych i ciężarowych. Produkty przedsiębiorstwa przypominają budową pompy konkurencyjnego Boscha i nie odstają od nich pod względem jakości wykonania, trwałości oraz możliwego czasu eksploatacji.

Układ zasilania paliwem jest jednym z najważniejszych systemów w pojeździe, z tego powodu należy zadbać o jego odpowiednią eksploatację. Na uszkodzenia narażone są nie tylko wtryskiwacze paliwa, ale również pompa wtryskowa. Aby utrzymać te elementy w dobrym stanie, użytkownik powinien stosować dobre jakościowo paliwo. Pomoże to w zapobieganiu awariom i wydłuży czas możliwego użytkowania pompy. Mimo starań każdy podzespół układu może jednak ulec uszkodzeniu na skutek długotrwałej eksploatacji. W takim przypadku zapraszamy do zapoznania się z ofertą regeneracji pomp wtryskowych Siemens.

Jak rozpoznać uszkodzenie pompy wtryskowej?

Awarię pompy wtryskowej Siemens można podejrzewać, gdy:
– nie ma możliwości uruchomienia silnika lub występują problemy z rozruchem
– silnik pracuje nierówno lub odczuwalnie spada jego moc
– z rury wydechowej wydobywa się czarny dym
– silnik pracuje wyraźnie głośniej niż do tej pory
Każdy z powyższych objawów może świadczyć o uszkodzeniu pompy wtryskowej. W takiej sytuacji należy przeprowadzić przegląd układu zasilania paliwem oraz naprawę zużytych elementów.

Regeneracja pomp wtryskowych Siemens w Centrum Technicznym

Zajmujemy się regeneracją najpopularniejszych marek pomp wtryskowych, w tym podzespołów wyprodukowanych przez firmę Siemens. Naprawiamy pompy zamontowane w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych. W skład usług świadczonych w ramach regeneracji pomp wtryskowych Siemens wchodzą:
– rozebranie na części i oczyszczenie elementów urządzenia
– weryfikacja stanu podzespołu wraz z określeniem przyczyny występującej usterki
– wymiana uszkodzonych elementów na oryginalne części zamienne
– wymiana uszczelnień
– regulacja parametrów pompy wtryskowej zgodnie z wytycznymi podanymi przez producenta
– kontrola poprawności działania pompy na specjalnie przystosowanym stanowisku
Nasz zespół techniczny składa się z doświadczonych specjalistów w swoim fachu. Podczas napraw używamy profesjonalnego sprzętu oraz nowych, oryginalnych części zaleconych przez firmę Siemens. W ramach naprawy udzielamy 12-miesięcznej gwarancji bez limitu kilometrów. Zapraszamy do kontaktu, z chęcią ustalimy szczegółowe warunki regeneracji pomp wtryskowych Siemens oraz przedstawimy indywidualną wycenę usługi.