Regeneracja wtryskiwaczy Delphi

Zregenerujemy wtryskiwacze Delphi

Common Rail to obecnie jeden z najchętniej wybieranych systemów wspomagających układ zasilania diesla. Na skalę masową zaczęto wykorzystywać tę technologię w połowie lat 90. XX wieku. Grono firm produkujących wtryskiwacze tego typu stale się powiększa; do czołowych wówczas przedsiębiorstw dołączyła także konkurencja. Obecnie jedne z najpopularniejszych modeli sygnowane są marką Delphi.

Układ Common Rail zapewnia wydajną i cichą pracę silnika. Dzięki zastosowaniu wtryskiwaczy tego typu diesel spala mniej paliwa, pracuje znacznie efektywniej i równiej. Poziom hałasu jest w tym przypadku o wiele niższy niż w silnikach o zapłonie iskrowym. Common Rail jest również bardziej przyjazny dla środowiska, ponieważ emituje mniejszą ilość spalin. Należy jednak mieć na uwadze, że układy tego typu pracują w skrajnych warunkach, co może mieć wpływ na ich trwałość. Wtryskiwacze Common Rail wytwarzają ciśnienie nawet do 2500 barów, przez co są bardziej podatne na zabrudzenia i awarie wynikające ze stosowania oleju napędowego o niskiej jakości. Uszkodzone podzespoły na szczęście można naprawić, unikając tym samym konieczności poniesienia wysokich kosztów wymiany. W odpowiedzi na te potrzeby przedstawiamy ofertę regeneracji wtryskiwaczy Delphi.

Regeneracja wtryskiwaczy Delphi w Centrum Technicznym w Mielcu

W ramach naprawy podzespołów Delphi Corporation gwarantujemy:
– kontrolę parametrów wtryskiwacza na stanowisku probierczym
– ocenę uzyskanych wyników i powodów awarii
– demontaż urządzenia na części składowe i czyszczenie ich w myjce ultradźwiękowej
– weryfikację przyczyn uszkodzeń, również tych niewidocznych gołym okiem – przy użyciu precyzyjnego mikroskopu
– montaż przy zastosowaniu oryginalnych części zamiennych
– regulację parametrów mechanicznych pompowtryskiwacza
– kontrolę właściwości urządzenia w otoczeniu imitującym pracę silnika
– mierzenie szczelności oraz dawki w kilku punktach obciążenia, takich jak wolne obroty, obroty częściowe, pełne obciążenie oraz dawka pilotażowa
– wydruk wyników testu przekazywany w załączniku

Wtryskiwacze produkowane przez Delphi to ekonomiczna i trwała propozycja dla układu Common Rail. Ze względu na warunki pracy są jednak dość delikatne, przez co należy o nie odpowiednio dbać. Koniecznością jest stosowanie oleju dobrej jakości, warto również często wymieniać filtr paliwa. Ewentualne uszkodzenia nie muszą wiązać się z kosztowną wymianą podzespołu, regeneracja wtryskiwaczy Delphi jest stosunkowo prosta. W Centrum Technicznym zapewniamy profesjonalną naprawę przy użyciu oryginalnych części zamiennych, udzielamy również 12-miesięcznej gwarancji bez limitu kilometrów. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu uzyskania indywidualnej wyceny regeneracji.