Regeneracja zacisków hamulcowych

Profesjonalna regeneracja zacisków

Zaciski hamulcowe to elementy, które mogą ulec szybkiemu zużyciu na skutek intensywnej eksploatacji. Kupno fabrycznie nowych i oryginalnych zacisków wiąże się z koniecznością poniesienia pewnych kosztów, na co nie każdy użytkownik auta jest przygotowany. Wielu kierowców decyduje się wówczas na oddanie zacisków hamulcowych do regeneracji. W naprawie zużytych elementów oraz wymianie zacisków specjalizuje się Centrum Techniczne w Mielcu.

Co zapewnia regeneracja zacisków hamulcowych?

Naprawiając zużyte elementy układu hamulcowego, jesteśmy w stanie przywrócić im doskonałe parametry użytkowe. Zregenerowane zaciski nie ustępują sprawnością fabrycznie nowym częściom. Nie bez znaczenia jest aspekt ekonomiczny – cena oryginalnych zacisków od renomowanego producenta wraz z usługą montażu może niemiło zaskoczyć nieprzygotowanego na niespodziewany wydatek użytkownika pojazdu. Profesjonalna naprawa zużytych elementów stanowi tańszą alternatywę dla kosztownej wymiany.

Regeneracja zacisków hamulcowych w Centrum Technicznym

Nasza firma oferuje naprawę zużytych elementów układu hamulcowego w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych, a także w autobusach i naczepach. W ramach usługi zapewniamy profesjonalne oczyszczenie zacisków i zastąpienie ich zużytych elementów oryginalnymi częściami zamiennymi. Zregenerowane zaciski hamulcowe poddawane są również szczegółowej kontroli działania.

Regeneracja zacisków hamulcowych w naszej firmie obejmuje części takich producentów jak:
– Bosch
– Knorr Bremse typu SB, SN, SK
– Lucas
– Meritor
– Wabco
– Perrot
– Bendix
– Girling
– Brembo
– TRW
Zajmujemy się także naprawą zacisków występujących w naczepach o osiach produkcji następujących firm:
– Mercedes
– SAF
– BPW, BPW Eco Plus
– ROR
– SMB
– Kassbohrer
– Gigant
– Fruehauf
– Trailor
Oprócz naprawy uszkodzonych elementów sprzedajemy również zregenerowane już zaciski hamulcowe. Zapewniamy wysyłkę w czasie 24 godzin od złożenia zamówienia. Wszystkie zaciski, również te poddawane dopiero regeneracji, objęte są gwarancją na okres 12 miesięcy.
Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz wyceny usługi regeneracji zacisków hamulcowych w Centrum Technicznym.