Turbosprężarki do maszyn rolniczych

Precyzja i trwałość

Turbosprężarki w maszynach rolniczych stały się już niemal podstawowym wyposażeniem. Choć na początku montowano je głównie w dużych ciągnikach, obecnie to rozwiązanie stosuje się także w mniejszych maszynach. Dzięki temu można zwiększyć moc maszyny rolniczej i poprawić efektywność pracy.

Turbosprężarki do maszyn rolniczych są przydatnym wyposażeniem dodatkowym, jednak należy pamiętać o ich właściwej eksploatacji oraz zadbać o ich dobry stan techniczny. Tylko wtedy umożliwią wydajną i bezawaryjną pracę ciągnika. Należy mieć na uwadze, że poszczególne elementy turbosprężarki narażone są na pracę w trudnych warunkach, muszą być zatem poddawane regularnym zabiegom konserwacyjnym. Zadbać należy przede wszystkim o terminową wymianę oleju i filtrów powietrza. W przeciwnym razie turbosprężarka może ulec awarii i przysporzyć użytkownikowi ciągnika dodatkowych problemów oraz narazić na podwyższone koszty naprawy. Co zrobić, jeśli taka sytuacja będzie jednak miała miejsce?

Turbosprężarki do maszyn rolniczych w Centrum Technicznym w Mielcu

Oferujemy profesjonalną regenerację turbosprężarek do maszyn rolniczych, a także wymianę uszkodzonych podzespołów. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, pracujemy przy użyciu najlepszych narzędzi. Oprócz napraw zajmujemy się także sprzedażą nowych oraz używanych turbosprężarek. Używane podzespoły przechodzą podstawową regenerację, na życzenie Klienta przeprowadzamy również regenerację rozszerzoną. Turbosprężarki po naprawie otrzymują 12-miesięczną gwarancję bez limitu kilometrów. Oprócz naprawy uszkodzonego podzespołu oferujemy również możliwość montażu turbosprężarki i regulację jej parametrów w celu usprawnienia dalszej pracy. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółową ofertą dotyczącą turbosprężarek do maszyn rolniczych.