Sprzedaż turbosprężarek

Sprzedajemy turbosprężarki

Turbosprężarki doskonale sprawdzają się w różnego rodzaju pojazdach mechanicznych – nie tylko w autach osobowych, ciężarowych i dostawczych, ale także w maszynach rolniczych, przemysłowych oraz budowlanych. Ich użycie jest od wielu lat jedną z najpopularniejszych metod zwiększenia mocy silnika i poprawy jego wydajności. Przedstawiamy naszą ofertę turbosprężarek w sklepie online należącym do Centrum Technicznego w Mielcu.

Turbiny w połączeniu ze sprężarką powietrza stanowią podzespół, który bezpiecznie i wydajnie zwiększa możliwości silnika. Podczas użytkowania turbosprężarki należy jednak pamiętać o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa. Niedopuszczalne jest gwałtowne podnoszenie obrotów silnika, nie należy również zbyt ostro kończyć jego pracy. Takie działanie może spowodować zatarcie elementów turbiny, a w skrajnych przypadkach nawet jej poważne uszkodzenie. Przy przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa żywotność podzespołu zostanie przedłużona, zaś użytkownik uniknie konieczności poniesienia dodatkowych kosztów związanych z naprawą. Co jednak zrobić, kiedy awaria jest na tyle poważna, że nie ma już możliwości regeneracji turbosprężarki?

Turbosprężarki – sklep online

Turbosprężarki w sklepie Centrum Technicznego to podzespoły wysokiej jakości, zapewniające wydajną pracę silnika i ograniczające zużycie paliwa. Sprzedajemy zarówno turbosprężarki regenerowane, jak i fabrycznie nowe podzespoły. Na oferowane części udzielamy gwarancji bez limitu kilometrów.

W naszej ofercie znajdują się nie tylko turbosprężarki do aut osobowych, ale także podzespoły uzupełniające inne układy stosowane w samochodach, między innymi: pompy wtryskowe, przekładnie kolumny kierowniczej, pompy jednostkowe, głowice oraz wiele innych elementów do aut różnych marek.

Turbosprężarki na sprzedaż prezentujemy w firmowym sklepie prowadzonym na portalu Allegro. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i życzymy udanych zakupów.