Montaż turbosprężarek

Fachowa usługa

Turbosprężarki to jedno z najpopularniejszych urządzeń służących poprawie wydajności silnika i obniżeniu zużycia paliwa. Dzięki wtórnemu wykorzystaniu odprowadzanych spalin wpływają dodatnio również na stan środowiska. Ekologiczna i wydajna turbosprężarka musi być jednak odpowiednio zamontowana.

Tylko wtedy użytkownik zyska szansę skorzystania z pełni możliwości podzespołu, zaś ryzyko powstania uszkodzeń w układzie zostanie zminimalizowane. Oferujemy Państwu turbosprężarki z montażem w Centrum Technicznym w Mielcu.

Profesjonalny montaż turbosprężarek

Turbosprężarki do montażu sprzedajemy w naszym sklepie internetowym. Montujemy nie tylko nowe podzespoły, ale również te poddane wcześniejszej regeneracji. Na turbosprężarki regenerowane w Centrum Technicznym udzielamy 12-miesięcznej gwarancji bez limitu kilometrów. Na życzenie Klienta możliwe jest także przeprowadzenie demontażu używanej wcześniej turbiny, którego dokonujemy wraz z kontrolą stanu układów.

Montaż turbosprężarek wykonujemy przy użyciu najwyższej jakości narzędzi. Współpracujący z nami zespół techniczny składa się z doświadczonych fachowców, którzy zadbają o to, aby usługa montażu została wykonana sprawnie i profesjonalnie. W ramach usługi gwarantujemy wymianę filtrów oleju i powietrza, sprawdzenie szczelności i drożności układu, wymianę oleju oraz kontrolę poprawnego działania podzespołu. Do uszczelniania turbosprężarek nie stosujemy silikonu, a jedynie specjalnie przeznaczone do tego uszczelki. Użycie nieodpowiednich mas uszczelniających może spowodować zablokowanie przewodów układu i w efekcie doprowadzić do kolejnej awarii.

Oferujemy usługę montażu turbosprężarek w różnych markach samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych, a także w pojazdach rolniczych, przemysłowych oraz budowlanych. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji i wyceny usługi montażu turbosprężarki w Centrum Technicznym w Mielcu.